Witamy na stronie Karczmy pod wdzięczną nazwą "Paweł Nie Całkiem Święty znajdującej się w Smereku - spokojnej miejscowości w sercu Bieszczadów. Zapraszamy wszystkich: amatorów długich wycieczek krajoznawczych, rowerzystów (tradycyjnych i górskich), rodziny z małymi i większymi dziećmi, rasowych turystów, spacerowiczów; ale też tych, którzy lubią posiedzieć w jednym miejscu, nie "nadwyrężać" nóg, w cieniu altany wypić latem zimne piwo, a zimą ogrzać się przy kominku. Oferujemy pełne zaplecze gastronomiczno-hotelowe, obszerny parking, plenerowy kompleks zabudowy biesiadnej - grill oraz miejsce na ognisko.

pano new

Pokoje gościnne

Część noclegowa naszej Karczmy składa się z czterech pokoi 2-osobowych, trzech pokoi 3-osobowych i jednego 2-osobowego apartamentu. W każdym z pokoi znajduje się TV i łazienka z prysznicem wyposażona w ręczniki i suszrakę do włosów. Każdy ma inny układ wnętrza i kolorystykę ścian i witraży, każdy ma trochę inny charakter.

W całym obiekcie dostępny jest bezpłatny dostęp do WiFi.

apart keyapartament0apartament1apartament2apartament3do not disturbpokoj 1pokoj 11pokoj 2pokoj 21pokoj 22pokoj 3pokoj 31pokoj 32pokoj 4pokoj 7pokoj 71pokoj 72pokoj 8pokoj 81pokoj 82pokoj 83soap

SIGE by Kubik-Rubik.de

 
Wybór języka
English (United Kingdom)PolskiУкраїнськаDeutschSlovenčina

eu2

eu1